Medi-Jobs-ID: 7839-19URL: http://www.medi-jobs.de/7839/19/
Stand der Anzeige: 10.05.2019

Stellenangebot: Medicinski radnik (ž/m/d) BEZ priznate diplome iz EU-Države

Stellenbeschreibung:
Unternehmensdaten:
Jobbezeichnung:
Medicinski radnik (ž/m/d) BEZ priznate diplome iz EU-Države
Logo von PERMACON GmbH

PERMACON GmbH
Schleißheimer Straße 4
80333 München
www.permacon.de

Einsatzort: 80333 München

Alle Stellenangebote dieses Unternehmens auf Medi-Jobs
Jobart / Arbeitszeit:
Vollzeit, Teilzeit oder Minijob
Gehalt:
übertariflich
Mögl. Eintrittsdatum:
ab sofort
Vi želite raditi u Njemackoj kao medicinska sestra / medicinski radnik ali Vam diploma još nije priznata? Nikakav problem!

Mi Vam želimo biti olakšica za rad u njemackoj. Saradnja ce biti profesionalna, individualna kao i prijateljska, pretežan rad se izvršava u klinicnim ustanovama.
Anforderungen an den Bewerber bzw. erforderliche Qualifikation:
Medicinski radnik (ž/m/d) bez priznate diplome iz EU-Države

Vaši zadaci:

  • Vi otpomažete drugim medicinskim radnicima kod svi radnih aktivnosti povezani sa njegom, kao npr.:
  • - profesionalna i individualna njega briga prema pacijentima
    - osnovna i dnevna njega
    - asistiranje kod medicinskie dijagnostike i terapije
    - dokumentacija

    Vaš Profi:

    • završena medicinska škola u EU-Domovini, kao prvi rad u struci (kao medicinski radnik, rad u starackom domu i slicno)
    • osnovna znanja njemackog jezika (minimum: nivo A2 do B1)
    • zadovoljstvo Vam je raditi sa ljudima i nova radna atmosfera Vam ne predstavlja prepreku
    • siguran nastup i izgled
    • visoka odgovornost i sposobnost se brzo snaci na novom odjelu

    Nudimo Vam:

    • na našem domacemem jeziku smo za Vas u svaka doba tu
    • atraktivna preko prosjecnana placa 2.300 Eura
    • doplate za rad vikendon, praznicima i nocne smjene.
    • Isplate za godišnji odmor kao i za božic
    • trajni radni odnos
    • osiguran topli obrok kao i radni put
    • isplacivanje premije kod rekleme za novog radnika
    • mi ce mo Vam pomoci sa priznanjem diplome i kako
    • dostici do tog procesa
    • individualno radno vrijeme

    Radujemo se Vama!

    Ne cekajte i pošaljite nam Vaše podatke. Prijavu,kao i važne dokumente pošaljite po mogucnosti na muenchen@permacon.de. Poštanskim putem ili slicno je takoder moguce.

    Kontakt osoba: Arzu Köse / Nermin Krupic, Am Stiglmaierplatz, Schleißheimer Str. 4, 80333 München, Tel.: 089-242 166 - 33 und - 31, www.permacon.de

Diese Stellenanzeige:

Informationen zur Bewerbung:
Bewerbungsadresse:

089 242 166 - 33 und - 31
Referenznummer:
Medi-Jobs-7839-19
Damit Ihre Bewerbung einfacher zugeordnet werden kann, beziehen Sie sich bei Ihrer Bewerbung unbedingt auf diese Referenznummer!
Als PDF speichern
Anzeige teilen
Anzeige mailen